Lekce

Nabídka lekcí

Vinyasa jóga

Relaxační jóga

Hot jóga

Relaxace a meditace

Prana jóga

Jemná ranní jóga

Pohádkové jogování pro děti od 3 let

Om chanting

Hatha jóga

Thajská jógová masáž

Prožitkové semináře pro ženy

Partnerská jóga

Jóga pro muže

Tai-chi

Jógohraní pro rodiče s dětmi 17- 24 měsíců

Jóga s Petrem Ševčíkem

Jogohraní pro rodiče s dětmi 24-36 měsíců

Jóga pro ženy

Acrohrátky

Vědomá jóga pro zdravá záda

Hravě a zdravě - jóga pro děti

Jóga pro dívky 8 - 13 let

RODINNÁ ACROYOGA pro děti od 4 let a jejich rodiče

Malá letní škola jógy

Prožitkové relaxace a meditace

Kundalíní jóga

Jógové pobyty

Hatha jóga flow

Power jóga

MOJE JÓGA

Ranní jógové probuzení

Orientální tance - začátečníci

Vinyasa flow jóga

Orientální tance - pokročilé

Hawaiiské a polynéské tance

Orient pro maminky s miminky

Orientální tanec pro dívky

Workshopy s pozvanými lektory

Vitální jóga

Jemná večerní jóga

Svobodný tanec

Power jóga CORE

MuVa tanec

Body Fit Orient

Typy lekcí

Uzavřené Kurzy

Tyto lekce jsou ve skupině o počtu max. 14ti osob. Upřednostňujeme tak maximální komfort klientů při cvičení, dostatek prostoru, zapůjčení pomůcek a hlavně osobní přístup ke každému klientovi. Ve všech kurzech je po celou dobu klient pod odborným dohledem kvalifikované lektorky, se kterou může kdykoli konzultovat své názory, přání, osobní zkušenosti a tím lépe docílit svých výsledků a vyvarovat se mnohým chybám, na které ho jinde nikdo ani neupozorní.

Otevřené lekce

Na tyto lekce může přijít po přihlášení kdokoliv, kdo má zájem právě teď si zacvičit. Ale prosíme všechny klienty pokud se nebudou moci otevřené lekce zúčastnit, aby se nejpozději 3 hodiny předem z lekce odhlásili nebo poslali sms zprávu přímo lektorce. Při opakované neúčasti na nahlášených lekcích bez omluvy bychom byli nuceni Vás z naší registrace klientů vyřadit.

Individuální lekce jógy

Pro ty z Vás, kteří upřednostňují individuální přístup, nabízíme také lekce jógy pro 1–2 osoby. Domluvíme se na vhodném termínu a sami si určíte, jakému stylu jógy a v jaké úrovni pokročilosti se chcete věnovat. Jednotlivé lekce pak budou přizpůsobeny Vašim potřebám a aktuálnímu stavu jak fyzickému tak psychickému.

Skupinové lekce pro kolektiv

Výhodou je uzavřená skupinka klientů od 10 do max. 14-ti osob, kteří mají po domluvě s lektorkou stanovaný čas a den cvičení, které se opakuje na dobu určenou dle přání a cílů klientů. Toto cvičení je určené např. pro cvičení zaměstnanců firem, ale lze ho využít pro cvičení v kolektivu kamarádek, skupiny sportovců, maminek na mateřské... Podstatou skupinových lekcí je individuální přístup lektora a individuální cíl určený klienty (např. preventivní cvičení proti bolestem zad při sedavém zaměstnání, zlepšení flexibility při vrcholovém sportu nebo zlepšení kondice po porodu…).

Akce

Je informativní lekce určená pro všechny, kteří mají zájem si nejen zacvičit, ale také dovědět se o daném tématu více informací popř. konzultovat s lektorkou své dotazy, problémy a cíle. Workshop trvá 1,5–2,5 hod a cvičení je cílené k danému tématu a v průběhu je prokládáno různými informacemi, s cílem přiblížit zájemcům co nejvíce podstatu vybraného tématu.

Ukázkové lekce

Tyto lekce jsou určeny pro úplně novou klientelu, která nezná ani teoreticky ani prakticky cvičení jógy a přesto by měla zájem zapsat se do těchto kurzů. Cílem je ukázat klientovi vedení hodiny, způsob cvičení, přístup ke klientovi, seznámit ho blíže s vybraným cvičením tak, aby se po hodině mohl rozhodnout, který kurz mu bude vyhovovat.

Po dohodě se lze domluvit i na pravidelných lekcích pro uzavřené skupinky, jednotlivce, školení na vámi zvolené téma. Na každé hodině budete po celou dobu pod odborným dohledem kvalifikované lektorky, se kterou můžete kdykoli konzultovat své názory, přání, osobní zkušenosti a tím lépe docílit svých výsledků a vyvarovat se chyb, na které vás jinde neupozorní.

O nás

Yoga Oáza, jóga pro každého.

Kontakt

Čechova 24, Přerov 750 02

774 371 799

info@jogazuza.cz