Akce

Vinyasa flow jóga | 5.6.2020

Vloženo 28.5.2020

Páteční večerní plynutí v Oáze.  

Uvědomění sebe sama, svého dechu, jemné rozhýbají těla, ásanová praxe zakončená závěrečnou relaxací.

Těším se na Vás

Mirka Divišová

Přihlášení prosím přes rozvrh na  www.jogazuza.cz

 

Kundalini jóga | 13.6.2020

Vloženo 28.5.2020

Srdečně vás zveme na prožitkový workshop KUNDALINI JÓGY na téma - cesta ke svému světlu "seminář nalezení zdroje vlastní síly... s Vaškem Hnízdilem v sobotu 13. června od 10:00 do 13:00hod.

 

Dnešní transformační době Vodnáře na nás působí velké množství tlaků a výzev. Postavíme se jim spolu ve své plné síle a pravdivosti!

 

Kundalini jóga je velmi mocná, účinná, dynamická jóga podpořená hudbou, zpěvem manter, pranayam (dechových cvičení), bandhas (tělesných uzávěrů), asán (tělesných pozic) a meditací. Dovoluje odblokování energetických kanálů, zlepšuje cirkulaci prány v těle a vyvažuje emoční těla žáka. Kundalini jóga je nejrychlejší cestou k transformaci, světlu, jednotě a osvícení. Buduje vyvážený vztah mezi tělem, myslí a duší.

 

Praktikování Kundalini jógy přináší zvýšení životní energie žáka se zřetelem na správné držení těla. Umožňuje rozvinutí studentova vědomí více spojeného s intuicí a vnitřní moudrostí. Jak v pravidelných hodinách, tak v intenzivních kurzech kundalini jógy skupinová energie dovoluje otevření čtvrté čakry, čímž se spontánně tvoří atmosféra opravdové sounáležitosti, jednoty a přátelství mezi účastníky.

 

Cena workshopu 480 Kč

 

Přihlášky: http://www.jogazuza.cz/rozvrh/ 

 

Těší se Vašek

Jemná večerní jóga | 7.6.2020

Vloženo 26.5.2020

Srdečně vás zvu na nedělní podvečer s jógou.

V tomto čase po magickém červnovém úplňku, který přináší pozitivní energii a radost do našich životů, necháme doznít působení Luny v našich tělech a duši. 

 Stejně jako plyne voda a s ní energie Luny,poplyneme skrze ásany až k závěrčné relaxaci s aromaterapií a  meditací.

Těším se na společné sdílení.

 

Prana jóga v parku | 30.5.2020

Vloženo 26.5.2020

Srdečně vás zvu v sobotu 30. května na příjemnou lekci Prána flow jógy od 9:30-10:45h v případě dobrého počasí do parku MICHALOV.

 

Prana Flow jóga se zaměřuje na dech, vnímání všudepřítomné energii a uvědomění si jak  proudí tělem. Tato energie léčí a pomáhá regenerovat. Poplynemě na  vlně dechu a budeme podporovat proudění energie a zvědomovat si ji ve svém těle.

 

 

Zaměříme se na rotace pro uvolnění páteře a detox těla, rozpohybujeme všechny klouby a dechových technika očistíme plíce a povzbudíme metabolismu.

 

Ranní cvičení Vám pomůže probudit svaly celého těla, správně nastavit funkci metabolismu a pozitivně naladit Vaše tělo a mysl na celý den.

 

Ranní jógová praxe vás udrží déle u vašeho středu, což znamená, že vás v průběhu dne hned tak něco nerozhodí.


Těší se Zuzka!

Hravě zdravě | 29.5.2020

Vloženo 26.5.2020

HRAVĚ A ZDRAVĚ, kurz pro děti školního věku má nový, všeříkající, název. I nadále to bude jóga s radostí, plná bláznivých nápadů, kde často nechávám děti tvořit schéma hodiny, neboť to rozvíjí nejen jejich fantazii a kreativitu, ale učí je se sebeprosazovat. V těchto lekcích  rozvíjíme již naučené pozice, při nichž protahujeme, posilujeme i uvolňujeme tělo, dýcháme si z plných plic, zpíváme mantry, hrajeme nesoutěživé jógové hry, jógoblázníme, učíme se relaxovat s vizualizací, užíváme si vzájemných masáží, které nás učí vnímat i respektovat kamarády, respekt i důvěru pak přenášíme do cvičení jógy ve dvojicích. A hodně se tu smějeme :-)!

1 2 3 4 starší »

O nás

Yoga Oáza, jóga pro každého.

Kontakt

Čechova 24, Přerov 750 02

774 371 799

info@jogazuza.cz