Akce

BLAHODÁRNÉ FLOW | datum konání 20.1.2024

MARKÉTA FAUSTOVÁ / BLAHODÁRNÉ FLOW

Milí přátelé,

v sobotu 20.1.2024 do Přerova přijede autocorrection.cancel MARKÉTA FAUSTOVÁ. Připravila si pro nás na tento den, na počátek nového roku, nádherný workshop s vypovídajícím názvem BLAHODÁRNÉ FLOW. ?? V rámci něj se můžete těšit na láskyplné, jemné, hřejivé jógové opečování těla i duše? Markéta nás provede skrze dech a jógovou praxi k naladění na sebe sama. ?‍♀️Opečujeme se také prostřednictvím voňavých esencí, esenciálních olejů a skrze něžný dotek, jenž se může stát branou k našemu srdci, abychom tuto jógovou flow prožili všemi smysly. ? Markéta Faustová učí jógu více než dvanáct let. Za svou hlavní učitelku považuje Shivu Reu, zakladatelku Prana Flow Jogy. Kromě výcviku Prana Flow Yogy prošla také velkou řadou dalšími - výcvikem power jógy, tantra jógy, fasciální jógy, absolvovala nesčetně dotekových, pohybových, hlasových, rituálních seminářů, kurzů a retreatů. ? Ve svých lekcích se zaměřuje zejména na protažení a uvolnění těla od napětí, na nalezení flexibility, fluidity, jemnosti i síly. ? Propojuje pohyb s dechem a jejím velkým přáním je, aby jakýmkoliv způsobem, jež se právě nabídne, otevírala jemně cestu k sobě, do klidu, uvolněnosti a porozumění. ?‍♀️ Srdečně vás zveme na tento výjimečný workshop, který bude plný péče, plynutí, laskavosti k sobě a rozmazlování se. ?‍♀️Pokud vás toto vše volá, pojďte tomu otevřít svou náruč. Dopřejte si darovat sami sobě tento speciální a vyživující čas, aby vás vše, co načerpáte, mohlo provázet celým dalším rokem, jenž je už za dveřmi. ? ?

 

?? www.jogazuza.cz

 

BIOENERGIE ŽENY ~ den pro tebe | datum konání 7.1.2024

 

BIOENERGIE ŽENY

Zveme vás 7. ledna 2024 od 9:30 do 18:00 na Novoroční Den pro sebe věnovaný péči o tělo, mysl i duši

    

❄️ Chceš opečovat své tělo, naučit se jednoduchou a krátkou jógovou sestavu pro zimní měsíce na podporu tvého hormonálního systému? Vyzkoušet si a osvojit základní relaxační techniky pro uvolnění těla i mysli?

❄️ Dozvědět se něco z čínské medicíny o tom, jak podpořit močový měchýř a ledviny? Naučit se jednoduché sestavy pro energii z čínského energetického cvičení Chikungu? 

❄️ Dozvědět se něco o správném dechu a začít dýchat naplno a zdravě? 

❄️ Nechat se opečovat a hýčkat a podpořit své zdraví aromaterapií a masáži

❄️ Dozvědět se, co znamená termín Biohacking a nastartovat své tělo? 

❄️ Vytvořit si záměr na nový rok a získat nástroje, jak ho i naplnit? 

❄️ Dotknout se své duše skrz vědomý dech při BREATHWORKu

 

Budeme se bavit o zdraví, cvičení, dechu, stravě, spánku … a vše si i prakticky vyzkoušíme. 

⭐️ Odneseš si svůj záměr na rok 2024 a nástroje jak ho naplňovat.


⭐️ Dostaneš pravidelnou podporu facebookové skupiny, kde najdeš všechny techniky, které ses naučila, a kde budou přibývat stále nové inspirace … 

 

Součástí bude i ochutnávka a můžeš si s námi dát výborný veganský oběd vhodný pro zimní období. 

 

Využijte jedinečnou možnost novoroční atmosféry, atmosféry nového začátku, zastavte se a řekněte si, co byste skutečně chtěly. Co byste si opravdu přály mít v roce 2024 jinak?

JÓGA, RELAXACE & ČCHI KUNG ~ Zuzka 

Zima je spojená s energií vody. Zaměřuji se na jógu podle ročních období a v souladu s našim ženským cyklem. V zimě se příroda ukládá ke spánku, aby nabrala sílu, a to je i naše cesta, jak si uchovat vitalitu a zdraví.
Zpomalíme, zaměříme se na náš vnitřní svět. V klidu a tichu, které nás vyživuje se tvoří největší zázraky.
Zacvičíme si sestavu jógy na uvolnění v oblasti kyčlí, spodní části zad a celé pánve a Čchi-kungu na podporu ledvin a močového měchýře, které jsou v zimě nejnáchylnější a je třeba o ně pečovat. Ledviny jsou zdrojem naší životní síly. Povíme si o emocích, zdraví i sexualitě ;-) Využijeme poznatky z aromaterapie a akupresury a naučíme se automasáž pro uvolnění těla i mysli.

BIOHACKING V PRAXI A MAPA MÉHO ROKU 2024 - Vendulka

Seznámíme se s Biohackingem, což není jen dočasná moderní vlna, ale pochopení fungování lidského organismu a využití jeho maximálního potenciálu. Zařazením biohacků - vychytávek pro lidský organismus můžete navýšit energii, spokojenost a psychickou odolnost. Kolečko Ženské Bioenergie vám poskytne přehled, jak na tom se svou bioenergií jste, zjistíte, co vše ji zahrnuje, a hlavně také jasně uvidíte, kde a co potřebujete pro svou dlouhotrvající spokojenost a elán udělat a jaké biohacky - vychytávky zařadit. Pomocí Smyslové Aktivace se pak ponoříte do své představy a ve své mysli vytvoříte cíl, který si přejete v průběhu nového roku splnit a zažijete, jaké to je, když jej dosáhnete. Abyste si svůj smyslový prožitek mohly odnést domů, znázorníte si jej na své Vision Mapě. Ta vám bude nejen připomínat, čeho si v roce 2024 přejete dosáhnout, ale také, co pro to vědomě potřebujete dělat.

Dotkneme se tématu výživy na buněčné úrovni, která má ohromný dopad na míru energie našeho fyzického těla, hormormonalní rovnováhu, ale i psychickou pohodu.

 

Vysvětlíme si, jakou roli hraje kousání a v čem je prospěšné vědomé jezení. Prozradíme v čem najdete nově objevený “vitamín proti stárnutí” a mnohem více. 

 

BREATHWORK ~ Irča

Celodenní setkání završíme hlubinným ponorem do sebe. Pomocí vlastního dechu rozšíříme svou dosavadní realitu, uvolníme to, co nám brání žít život podle svých přání a naopak necháme dech podpořit náš záměr pro nový rok. Ukotvíme jej ve všech úrovních - fyzické, psychické, mentální, emoční i duchovní…

Vědomým dechem pohladíme celé tělo, všechny orgány, každou buňku v těle. Poděkujeme za jejich úžasnou “práci”. Poděkujeme také sobě za to, že jsme…

Nakoukneme do svého podvědomí a možná objevíme ještě něco dalšího, co na běžné úrovni nevidíme, nevnímáme. Přiblížíme se ještě blíž sobě, své prapůvodní esenci…

Uzavřeme rok 2023, (od)pustíme, co už není třeba s sebou dál nosit, a s důvěrou otevřeme bránu do roku 2024. V souladu se svým přáním i voláním Duše.

A vykročíme do nové etapy…

 

Více o BW https://www.irenahyzova.cz/breathwork/ 

 

Lektorky, které tímto dnem budou provázet: 

Zuzana Viznarová 

Jóga mě provází od mého mládí a pomohla mi nejen zlepšit mé zdraví, ale otevřela mi zároveň cestu k sobě samotné. Naučila mě se lépe koncentrovat, utišit emoce, najít sebedůvěru a odvahu ke změnám. Bylo tak pro mě přirozené ji začít předávat dál, což činím již více než 12 let. Prošla jsem řadou certifikovaných kurzů a praktikovala s lektory z celého světa, abych si našla svou vlastní “láskyplnou cestu” jógy. 

Miluji Vinyasa jógu a všechny mé lekce jsou na tomto stylu plynulých přechodů z pozice do pozice postavené, ať už jde o lekce dynamické a intenzivní pro rozproudeni energie nebo jemné slow flow lekce pro ženy až po velmi pomalé uvolňující relaxační lekce. Současně se věnuji také čínskému energetickém cvičení Čchi-kung, dechu a dechových technikám, meditačním a relaxačním technikám, které do svých lekci zapojuji.

Jógová cesta mi zároveň otevřela dveře k poznání tantry, která nádherně doplnila mou cestu jógovou, takže tyto směry teď propojuji.

Jsem majitelkou jógového studia Sangha v Přerově a pořádám workshopy, víkendové pobyty a dovolené v zahraničí převážně pro ženy. S partnerem pořádáme workshopy Partnerské jógy a Tantrické večery, které jsou naši společnou vášní. 

Irena Hýžová 

Jsem žena, která se učí naslouchat přáním své Duše a žít s nimi v souladu. Před lety jsem nastoupila na cestu sebepoznání a vypadá to, že půjde o celoživotní „práci“ :) Velmi mi dává smysl vědomě propojovat duchovno s fyzičnem. Baví mě získávat nové informace, rozšiřovat si své obzory – jak v tomto světě, tak i v tom jemněhmotném.

A právě díky informacím, vlastním prožitkům a vedení života samého mi přišel do cesty Breathwork. Něco, co propojuje naše tělo a dech s tím, co přesahuje naši “běžnou” fyzickou realitu. Breathwork představuje úžasný způsob, jak se spojit se svou podstatou, svým opravdovým Já, s léčivou energií, kterou každý v sobě máme, a také účinný prostředek k uvolnění zamrzlých, potlačených emocí... Je naším průvodcem k sobě samým, k naší Duši… 

Breathworkem provázím od května 2022 a i po desítkách setkání a stovce provedených lidí mě i nadále fascinuje, co vše se může dít, když se s důvěrou vydáme po vlně vlastního dechu…

Dech považuji za univerzální nástroj sebepoznávání dostupný každému.

Vendula Přikrylová 

Nějaký čas zpět byste ve mě našli nadšenou lektorku angličtiny a majitelku jazykové školy, zamilovanou až po uši do své profese. I přes velké zapálení a lásku k učení studentů přišel pád. Vyhoření. Termín čím dál častěji skloňovaný v dnešní rychlé a zahlcující době. 


Řešení mi přinesla kombinace živé přírodní buněčné stravy, změna myšlení a energetická neuropsychologie PSYCH-K®, jejíž semináře jsem 5 let tlumočila, prošla výcvikem a stala se facilitátorkou.

Dnes jako akreditovaná Mindset®, Vitality a Wellbeing koučka vedu lidi k tomu, aby převzali kontrolu nad svým životem, včas investovali do svého těla a vědomě pracovali na dobrém pocitu ze sebe a svého života. Pro posílení fyzického zdraví a psychické odolnosti jim pomáhám integrovat biohacking návyky, které nejen omlazují, poskytují hormonální rovnováhu, ale celkově vedou k delšímu životu ve zdraví, optimismu a vitalitě. Prostřednictvím PSYCH-K® práce s hemisférami odbouráme stres, přenastavíme myšlení, učíme se, jak zpomalit, nespěchat a přeladit svou mysl na skutečnou radost a pocit naplnění. Chcete taky omladit, nespěchat a žít dříve než zestárnete? 

 

BREATHWORK - hlubinná dechová meditace | datum konání

Zveme vás první adventní neděli 3. prosince od 10:00 do 12:00 na hlubinnou dechovou meditaci s Irenou Hýžovou.

 

BREATHWORK ~ zpět k sobě pomocí dechu

Tentokrát na téma: PŘÁNÍ OD SRDCE

 

Propoj se naplno se svým dechem.

Na chvíli se jím staň.

Vstupte společně do tvého vnitřního světa a odhalujte...

Niterná přání, která možná raději schováváš i sama/sám před sebou...

Odhal je. Pro sebe. I pro svět...

Vyšli po vlně dechu PŘÁNÍ OD SRDCE?

V nádherný čas první adventní neděle...

 

Co je Breathwork?

Bezpečné propojení spojeného vědomého dýchání s (mírně) vedenou meditací, za podpory hudby, která také pomáhá procesu. Je návratem k sobě, zpět "domů", do své síly, do svého středu, do srdce... s pomocí vlastního dechu a těla.


⭐️Aktivuje podvědomí (které ovlivňuje až 95 % našeho jednání),

⭐️prohlubuje vhledy,

⭐️uvolňuje potlačované emoce, stres a napětí z každé buňky v těle,

⭐️odstraňuje staré omezující energie, vzorce, negativní myšlenky...,

⭐️osvobozuje a uzdravuje různé bloky, vzpomínky a traumata,

⭐️dochází k transformaci na hluboké buněčné úrovni.

⭐️spojuje s vlastní vnitřní silou, se samouzdravovací energií,

⭐️přináší větší vnímavost (vnitřních pocitů, emocí, myšlenek, bloků, programů, ale i okolí),

⭐️podporuje kreativitu, nadhled, vyšší poznání, porozumění sobě i ostatním...


Zažij sílu svého dechu v harmonizujícím prostředí jógového centra ... Nech se jím zavést dovnitř, do sebe, a poznej své pravé Já… Nahlédni na své bytí bez omezení své mysli, z nadhledu… Terapeutický dech ti pomůže obejít vědomou mysl, dostane tě do změněných stavů vědomí, kde můžeš najít odpovědi na své otázky. Všechny je tam máš. Uvnitř sebe. Ty jsi tím nejlepším terapeutem, léčitelem, průvodcem pro sebe samou/samého… Dovol dechu ti to ukázat, procítit na plno…

 

⭐️Někdy potřebujeme opečovat.

⭐️ Napojit se na proud lásky, spokojenosti, radosti…

⭐️ Jindy vypustit páru, tlak, napětí.

⭐️ Někdy být jen sami pro sebe.

⭐️ Jindy naopak být součástí jednoty.

⭐️ Občas chceme podpořit přicházející fázi, otevřít se něčemu novému nebo naopak se rituálně s něčím/někým rozloučit.

⭐️ Zklidnit mysl a procítit odpovědi jdoucí opravdu z nás, od srdce…

⭐️ Být „jen“ pozorovatelem toho, co přichází…

To vše nám BW, náš dech a rozšířené vědomí nabízí.

 

Nevěříš? Irena (Breathwork facilitátorka) by před více než 2 roky nejspíš taky nevěřila. Ale pak jí přišel do života Breathwork a od té doby se nechává překvapovat, kam všude se může pomocí vlastního dechu dostat, co vše může vidět, pochopit, přesvědčit se, propustit, ulevit si… a spoustu dalšího.

 

Ne, ty nemusíš praktikovat Breathwork 2 roky (a více), aby došlo ke změně k lepšímu. Někteří cítí obrovské uvolnění již po prvním setkání, většina účastníků pak po 2 - 3. Další chtějí pokračovat, nahlédnout ještě dál, víc, hlouběji… Tak jako Irena, která šla ještě dál. Protože setkání s terapeutickým dechem ji doslova a do písmene změnilo život k lepšímu...


Na co se můžeš těšit?

9:50 – Otevření prostoru

10:00 - Přivítání, úvodní naladění, seznámení s lektorkou i s BW. Prostor pro dotazy

10:40 - Cca 60 minut dýchání s hudbou a mým lehkým vedením a držením prostoru

11:40 - Návrat, uzemňování

11:50 - Sdílení prožitků (kdo bude chtít) a malé občerstvení pro doplnění energie a podporu návratu

12:00 – Rozloučení a uzavření kruhu

A poté dojíždění prožitků a následná integrace v běžném životě. Protože BW to nekončí, právě naopak – tím to teprve začíná… (Rozpis času je orientační pro představu.)

 

Cena: 700 Kč

 

Kdo tě Breathworkem provede?

"Jmenuji se Irena Hýžová a Breathwork je mou srdeční záležitostí. Poprvé jsem si jej prožila na vlastní kůži (dech) v létě 2021 a bylo to pro mě něco tak silného, naplňujícího a převratného, že jsem dodnes nepřestala. Doslova mi změnil (a nadále mění) život. Rok jsem se účastnila BW téměř každý týden a když se objevila nabídka stát se Breathwork facilitátorkou, volba byla jasná. Přihlásila jsem se do ročního facilitátorského kurzu a nastoupila na intenzivní (především vnitřní) cestu.

Netuším, jestli mě někdy přestane fascinovat, kam se za pomocí něčeho, co máme neustále k dispozici a je zcela zdarma (rozuměj dechu), můžeme dostat, co vše můžeme prožít, uzdravit, objevit, dořešit, pustit, uzavřít…

Absolvovala jsem 100+ Breathworků a každý byl jiný. V podstatě se nedá připravit na to, co přijde, co vše se může stát, kam nás náš dech může dostat. O to vděčnější jsem, že mohu být u toho. Že tím mohu provázet, držet prostor, podporovat vás (nás všechny) na vaší (naší) cestě. Cestě zpět k sobě, do své síly i jemnosti."Těším se na další dechové setkání.

Propojení v tanci | datum konání 19.11.2023

Nový víkendový kurz pro tanečnice všech pokročilostí. Ochutnáme různé styly od klasického egyptského orientálního stylu, přes moderní orient, taneční mix, hawaj, tanec se závojem, samba, fusion styly. Naučíme se základy práce s tělem při orientálním tanci , jednoduché prvky a kombinace.Budeme zdokonalovat taneční techniku a prožitek :) Lekce obsahuje úvodní protažení s prvky jógy a závěrečnou relaxaci s uvolněním. Kurz je vhodný úplně pro všechny katergorie žen, bez ohledu na věk a váhu. S sebou si vezměte nejlépe dlouhou sukni a šátek na zvýraznění boků. Dobrá nálada není podmínkou, ale je vítána ! Budu těšit na společné plynutí v tanci. Vaše Světluška www.propojenivtanci.webnode.cz

Otevřená lekce probíhá každou neděli.

Propojení v tanci | datum konání 1.12.2023

Páteční taneční večer pro tanečnice všech pokročilostí. Ochutnáme různé styly od klasického egyptského orientálního stylu, přes moderní orient, taneční mix, hawaj, tanec se závojem, samba, fusion styly. Naučíme se základy práce s tělem při orientálním tanci , jednoduché prvky a kombinace.Budeme zdokonalovat taneční techniku a prožitek :) Lekce obsahuje úvodní protažení s prvky jógy a závěrečnou relaxaci s uvolněním. Kurz je vhodný úplně pro všechny katergorie žen, bez ohledu na věk a váhu. S sebou si vezměte nejlépe dlouhou sukni a šátek na zvýraznění boků. Dobrá nálada není podmínkou, ale je vítána ! Budu těšit na společné plynutí v tanci. 
 Světluška  www.propojenivtanci.webnode.cz

 

Přijďte si vyzkoušet úžasnou tvořivou a radostnou sílu tance.  Tanec  Vás naučí projevit svou ženskost přirozeně a s radostí.

www.propojenivtanci.webnode.cz

 

 

Otevřené  lekce  budou probíhat každých 14 dní  v tento čas. 

1 2 3 4 starší »

Kontakt & info

Zuzana Viznarová

jogazuza@seznam.cz

+420 774 371 799

Sledujte nás:

Fakturační údaje

Zuzana Viznarová

Velká Dlážka 1232/16

75002 Přerov

Fio banka:

2300798826/2010