Láskyplná cesta


Partnerské vztahy a Partnerská jóga láskyplnou cestou 

Naše cesta

Potkali jsme se na cestě ve chvíli, kdy už jsme oba za sebou měli dlouholeté vztahy. Nic jsme neočekávali ani nehledali, ale něco nás k sobě silně přitahovalo… Společná radost ze života, schopnost vidět jeho světle stránky i v těžkých situacích, cesta tantry a samozřejmě zamilovanost, která přerostla v lásku nás přes mnohé výzvy a nesnáze dovedla do bodu, kde jsem našli křehkou rovnováhu láskyplného vztahu k sobě samým i jeden k druhému.

 

Láskyplné vztahy

Partnerské vztahy většinou začínají zamilovaností, která nás vynese na vrchol štěstí, ale po čase přinášejí drobné i větší výzvy a někdy se rozvinou i do vážnější krize. Často ale hlavně spadají do každodenní monotónnosti, která pomalu vysušuje pramen lásky. Jak najít cestu k radosti a láskyplnosti v každodenním životě a řešit výzvy možná s větší lehkostí je to, co bychom s vámi rádi sdíleli na našich večerních setkáních ČAS NA LÁSKU a retreatech pro partnery CESTA SRDCE. 

• Kde se pravě ve vztahu nacházíme a kam míříme?

• Co chceme rozvíjet?

• Po čem toužíme?

• Jak láskyplně sdílet a vyjádřit naše přání, touhy a obavy? … a mnoho dalšího

 

Pojďme spolu prozkoumat různé možnosti a nové obzory, jak najít hluboké propojení a porozumění a zároveň lehkost a radost ve vztahu v každodenním životě.

TANTRA je pro nás cestou k srdci a jako takovou ji chceme předávat.

 

 

ČAS NA LÁSKU ~ tantrické večery pro partnery 

Milujete svého partnera, ale zdá se vám, že většinu času trávíte jen řešením každodenních starostí? Toužíte po smysluplnějším spojení s partnerem a rádi byste prohloubili váš vztah a oživili vzájemnou přitažlivost? Zveme vás tento pátek 31.3. od 18:30 do 21:00 na první ze série setkávání pro partnery Láskyplné vztahy.

Víme jak náročné se může zdát vyšetřit si v každodenním koloběhu pracovních a rodinných povinností ČAS NA LÁSKU. Ale někdy stačí málo a vytvoříte si z každodenních činností malé láskyplné rituály

 

Nabízíme vám možnost strávit kvalitní společný čas, ve kterém vás provedeme rituály, cvičení a zkoumáními převzatých z moderní tantry, které vám pomůžou k prohloubení intimity a rozdmýchání nové jiskry vášně. Naučíte se techniky, které můžete přenést do svého každodenního života, abyste svůj vztah trvale vyživovali. 

Témata večerů:

1. Cesta srdce

2. Probouzení smyslů 

3. Vidím v tobě Boha! Vidím v tobě Bohyni!

4. Probouzení energie těla 

5. Hra polarit 

Víkendy pro partnery ~ Láskyplnost 

Víkend pro páry na cestě k znovuobjevení či prohloubení lásky, intimity, smyslnost, hravosti a radosti ve vztahu.

 

Nabízíme vám:

♥️ bezpečný prostor pro prozkoumání vaši tužeb, přání ale i obavy se svým partnerem

♥️komunikační nástroje, jak své touhy a přání a přání vyjádřit

♥️cvičení pro smyslné propojení se svým partnerem

♥️cvičení pro prohloubení intimity a láskyplné milování

♥️sdílení ve skupině stejně naladěných párů

♥️Podporu zkušených lektorů

♥️prostřední krásného Wellness hotelu s výborným jídlem

 

 

   

Partnerská jóga - jogově relaxační lekce pro partnery s masážemi 

♥Připojte se k nám na partnerské cvičení, který vás naučí, jak společně dýchat, plynout a balancovat na podložce, abyste mohli najít větší lehkost a rovnováhu ve vašem vztahu mimo podložku.

 

♥Prohloubíte vzájemné porozumění, důvěru, citlivost a lásku.

 

♥Naučíte se, jak přizpůsobit pozice různým typům postavy, úrovním flexibility a zkušenostem s jógou. 

 
Partnerská jóga rozšiřuje tradiční praxi jógy do oblasti vztahů. Na fyzické úrovni si vzájemně pomůžeme k intezivnějšímu protažení, posílíme své tělo, zapotíme se, podpoříme svou stabilitu, postavíme se společně výzvám a ochutnáme radost ze společných úspěchů. Vyzkoušíme si asistované pozice, zrcadlové pozice a společné hledání rovnováhy i posilování.

 

Prohloubíme svou blízkost a spojení prostřednictvím partnerských meditací a masáží.
 
Na další úrovni nám společná praxe umožňuje rozvíjet a prohlubovat vzájemnou důvěru, soucit, láskyplnost a porozumění. Učí nás komunikovat a vyjadřovat své pocity a potřeby. 
 
Je to pečující, hravá i poučná praxe přístupná každému s chutí zkusit něco nového. 


Můj partner jógu dříve necvičil a partnerskou jógu se mnou vyzkoušel pouze ze zvědavosti a tato společná praxe ho zaujala natolik, že jsme se krůček po krůčku propracovali až k tomu, že se mnou dnes nejen pravidelně cvičí, ale předává tuto krásnou praxi i dál. Společně se snažíme ukázat všem mužům a ženám, že nemusí být pružní jogíni, aby si mohli se svými drahými polovičkami zacvičit anebo dokonce i “zalétat”, skvěle se přitom bavit a vychutnat si tak zase trochu jinak kvalitní čas spolu.

 

Tyto workshopy jjsou určeny POUZE PRO PARTNERY a je vhodný pro všechny úrovně zkušeností s jógou.

 

Chcete vědět více o naši “Láskyplné cestě”?
Sledujte nás:

FB: Láskyplná cesta s námi

IG: Láskyplná cesta s námi na Istagramu

 

Zuza a Manfred

 

Naše zkušenosti:

Vycházíme z našich dlouholetých zkušeností v oblasti tantry, umění milování, posvátné sexuality, smyslných masáží, komunikačních technik zahrnujících nenásilnou komunikaci, aktivní naslouchání a sexuálních dohody, koučingu na bázi NLP technik a systemikého koučingu a samozřejmě našich osobních zkušeností z každodenního života ve vztahu ;-)

Prošli jsme řadou tantrických seminářů a výcviků s učiteli jako je John Hawken, Alan Lowen, Andrew Barns, 

Kontakt & info

Zuzana Kojan Viznarová

jogazuza@seznam.cz

+420 774 371 799

Sledujte nás:

Fakturační údaje

Zuzana Viznarová

Velká Dlážka 1232/16

75002 Přerov

IČ: 02840316

Fio banka:

2300798826/2010