Kontakt

Zuzana Viznarová

774 371 799

jogazuza@seznam.cz

Kateřina Kalabusová

728 546 773

kacabablue@hotmail.com

Gabriela Neradilová

606 949 392

gabayoga@seznam.cz

Světlanka Kubová

604 763 032

propojenivtanci.webnode.cz

Miroslava Divišová

606 913 266

Mirka7676@gmail.com

Lenka Jüngling

778 522 095

lenka.jungling@gmail.com

Petr Ševčík

774 674 125

info@petrsevcik.com

www.petrsevcik.com

Adresa centra:

Yoga Oáza

Čechova 24

Přerov, 750 02

Kontaktní formulář:

Katka Kalabusová

Jmenuji se Kateřina Kalabusová a v současné době jsem na mateřské dovolené. Mám vystudovanou střední pedagogickou školu a již od malička byl můj sen, věnovat se malým dětem. Ale až po narozeni mé dcery jsem si uvědomila, že tohle je i moje životní cesta. Zkušenosti jsem postupně získávala nejen během praxe, ale vedla jsem i kurzy pro děti v přerovském Jumboo centru, které byly zaměřeny na přípravu dětí do mateřské školky, na rozvoj jejich jemné i hrubé motoriky, ale i jazykových a rozumových dovedností.

Tam jsem si také poprvé vyzkoušela cvičit s dětmi jógu a přesto že jsem využívala jen některé pozice a nebo jen krátkou sestavu Pozdravu slunci, s nadšením jsem sledovala, jak to děti baví. A tak jsem se rozhodla zkombinovat vše dohromady a vymyslela jsem Pohádkové jógování pro děti.

V Jumboo centru jsem se také seznámila se Silvií Krčmovou, která mě jednoho dne oslovila, jestli nechci vést kurzy jógy pro děti v Jóga a Pilates centru na Žerotínově náměstí. Musím říct, že ačkoliv pro mě do té chvíle nebyla jóga úplně znamým pojmem, dlouho jsem neváhala. Sama jsem od pěti let cvičila sportovní gymnastiku a v podstatě jsem devět let byla zavřená v tělocvičně. Pro srovnání gymnastika je podle mého názoru velice tvrdý sport a myslím, že se tak dokážu velmi dobře vcítit do dětí, na ketré jsou kladeny vysoké nároky a ambice rodičů. A gymnastika mi tedy sice dala všestranou fyzickou rovnováhu, ale už ne tu duševní. Proto mi jóga pro děti příjde tak fantastická. Kombinuje nejen sílu, ale i odvahu zkusit si něco nového, víru v sebe sama, ale učí děti i socíiálnímu cítění vůči sobě navzájem, lásky ke zvířatům, pokoru, ochotu pomáhat druhým.. Děti se zde naučí nejen vnímat své tělo, ale poznají i vlastní vnitřní harmonii a to v naprosto nesoutěživém prostředí. Tyto zkušenosti pak mohou využít třeba v dalších sportovních odvětvích, ve škole, doma a hlavně nést si je s sebou celým svým životem.

Reference

Vzdělání

RokMístoKurzLektorOdkaz
2017 PRAHA BABY YOGA Lenka Gajdoštíková www.babyoga.cz
2017 PRAHA Relaxační příběhy pro děti Aneta Pavlová www.prakriti.cz
2017 PRAHA základy jógové akrobacie Vlaďka Krochmalová a Vláďa Urbánek www.acrolife.cz
2016 PRAHA Lektor jógy Hanka Luhanová, Olga Tajovská info@cadj.cz
2016 BRNO Metodika cvičení s kojenci a batolaty Mgr. Karla Večeřová, Tereza Křížová, DiS www.crps.cz
2015 PRAHA Akreditovaný seminář Jógové hry v mladším školním věku Hana Luhanová - zakladatelka Lali jógy www.čadj.cz
2015 PŘEROV Lekce jógy v mš a zš Mgr.Kristýna Nečasová decko.ceskatelevize.cz
2014 OSTRAVA Jóga pro děti a jógaterapie Jarmila Voženílková www.jogovaterapie.com
2014 PŘEROV Lekce jógy v MŠ a ZŠ s Kristýnou Nečasovou,spoluzakladatelkou Jogínků mgr. Kristýna Nečasová decko.ceskatelevize.cz\jogínci

O nás

Yoga Oáza, jóga pro každého.

Kontakt

Čechova 24, Přerov 750 02

774 371 799

info@jogazuza.cz