Studia

V Přerově jsou od roku 2022 dvě studia. Bližší informace si o těchto studiích můžete přečíst níže.

Studio Sangha

(doplníme)

Studio Yoga Oáza

Yoga Oáza je jógové studio v Přerově vybudované s láskou a za podpory přátel Zuzkou Viznarovou. Yoga jako cesta k srdci, Oáza jako místo odpočinku a osvěžení těla i mysli.


S kým se u nás setkáte?

Jsme v tom spolu s Kačkou Kalabusovou, Gabčou Neradilovou, Miris Divišovou, Lenkou Jüngling, Peťou Ševčíkem a naší tanečnicí Světluškou Kubovou.


Přerov je naše město!

Máme ho rády, i když je občas šedivé a zasmušilé, schované v oblaku inverze a tak bychom mu rády dodaly jiskru, přinesli do něj víc jógy, inspirace, smíchu a radosti...


Pohyb s lehkostí a radostí, jóga s úsměvem je to co nabízíme...

Zajógovat si tu můžou dospělí i děti, začátečníci i zkušení jogíni v pravidelných kurzech i otevřených lekcích. Pořádáme workshopy a semináře se zkušenými lektory různých stylů jógy z celé republiky, relaxace s muzikoterapií, meditační večery, ženské kruhy nebo přednášky s inspirativními lidmi!

Kdo raději tančí může se rozvlnit v rytmu Orientu nebo pustit všechny starosti ve Svobodném tanci.


Vykročte ze šedi všedních dní a přijďte k nám načerpat čerstvou energii, láskyplně pečovat o své tělo, nahlédnout do hloubky svého srdce, dovolte si s námi rozzářit svou tvář úsměvem a být inspirováni a zároveň se stát naši inspirací...


Virtuální prohlídka v aplikaci Mapy Google.

vzhled studia

vzhled studia

O nás

Yoga Oáza, jóga pro každého.

Kontakt

774 371 799

jogazuza@seznam.cz