Kontakt

Zuzana Viznarová

774 371 799

jogazuza@seznam.cz

Kateřina Kalabusová

728 546 773

kacabablue@hotmail.com

Gabriela Neradilová

606 949 392

gabayoga@seznam.cz

Světlanka Kubová

604 763 032

propojenivtanci.webnode.cz

Miroslava Divišová

606 913 266

Mirka7676@gmail.com

Lenka Jüngling

778 522 095

lenka.jungling@gmail.com

Petr Ševčík

774 674 125

info@petrsevcik.com

www.petrsevcik.com

Adresa centra:

Yoga Oáza

Čechova 24

Přerov, 750 02

Kontaktní formulář:

Petr Ševčík

Pohyb, tělocvik byl mou radostí od dětství. V jedenácti letech jsem se začal věnovat bojovým uměním, zejména Wu-shu, tai-či a později Aikidu. Díky nim jsem se seznámil už ve třinácti letech s Hatha jógou a od té doby je součástí mého života.

Považuji se hlavně za samouka, přestože mě ovlivnilo mnoho učitelů. Na mé cestě jógou to byl především Dalibor Štědroňský. Pod jeho vedením jsem si prohloubil znalosti Ashtanga Vinyasa jógy, která je hlavní součástí mé praxe.

Před deseti lety jsem se začal věnovat masážím a otevřel si své studio. Po dalších dvou letech jsem si rozšířil kvalifikaci a začal účit jógu, která se postupně stala hlavní náplní mé práce. Ve svých lekcích se snažím prostřednictvím důkladných průpravných cvičení dosáhnout toho, aby se praxe Ashtanga Vinyasa jógy stala radostí z pohybu. Díky sdílení mé praxe s ostatními je jóga hlavním nástrojem k mému seberozvoji a seberealizaci.

Masáže, a to především thajsko - jógová, mi pomohla objevit kouzlo partnerské jógy, která kombinuje klasické jógové asány a práci s tělem partnera převzatou z thajské masáže. Plně jsem se partnerské józe začal věnovat s kolegyní a přítelkyní Zuzkou Viznarovou, se kterou jsme postupně vyzkoušeli i acro jogu a terapeutické létání a toto neobvyklé akrobaticko jógové cvičení, které rozvíjí sílu, pružnost, pomáhá překonávat strach a budovat vzájemnou důvěru se pro nás stalo ze začátku velkou výzvou a postupně také společnou láskou a obohatilo tak naši jógovou praxi. Se Zuzkou jsme proto začali pořádat společné workshopy zaměřené především na partnerskou jógu ve spojení s acro yogou a thajskou masáží.

Reference

Vzdělání

RokMístoKurzLektorOdkaz

O nás

Yoga Oáza, jóga pro každého.

Kontakt

Čechova 24, Přerov 750 02

774 371 799

info@jogazuza.cz